تزریق فیلر

تزریق فیلر

تزریق فیلر

تزریق فیلر

آیا از فرم لبهایتان راضی نیستید؟

امروزه ژل ها و پر کننده های متعددی برای حجیم سازی لب ها به کار می رود ، بهترین روش در حجیم سازی لبها ، استفاده از ژل طبیعی و سازگار با بیولوژیک بدن به نام هیالورونیک اسید است که توسط مهندسی ژنتیک و مطابق بافت و ماده ی در حال حرکت بین پوست و چربی ساخته می شود .

این ماده سازگار با بافت های بدن تهیه و تزریق می شود و پس ازچند ماه تجزیه و جذب می شود و تزریق باید مجدد انجام گیرد و عوارض کمتری نسبت به روش های دیگر حجیم سازی لبها دارد .

درنوع دیگرحجیم سازی لب ها مواد سنیتیک و شیمیایی به حالت کلوئیدی و ژل وجود دارد و آب را جذب و حجیم می شود که این ژل ها با عوارض دایمی و نظیر زخم در توده تزریق ، زیبایی فرد را به خطر می اندازد.

ژلهای غیر طبیعی و شیمیایی با حرکت سر در لبها نیز به حرکت در می آیند و به علت حرکت به یک طرف و نامتقارن بودن لبها شکل نافرم و زشتی به لبها می دهند.

توصیه هایی بسیار مهم برای تزریق ژل لب

1- قبل از هرگونه تزریقی باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد.

2- فرم لب بایستی به سایز اولیه لب ، ابعاد صورت و میمیک و دینامیک لب انتخاب شود و در حیطه طبیعی باشد.

3- طبق اصول زیبایی شناسی ، لب بالا بایستی بیست درصدکوچکتر و عقب تر از لب پایین باشد.

4-در برخی مراجعین قبل از تزریق لب نیاز به اصلاحات دیگری مانند افزایش حجمی سایز چانه وجود دارد.

5-تزریق دو طرف لب بدون در نظر گرفتن قسمت مرکزی لبها صحیح نمیباشد.

6-بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید میباشد ، البته مارک ژل و کیفیت برند آن هم بسیار مهم است.

7-تبحرو تکنیک پزشک در تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت است .

بوتاکس:

 دارویی است که برای درمان و ترمیم خطوط اخم و چروک ثبت شده است و توسط  FDA (اداره دارو و غذای آمریکا ) به رسمیت شناخته شده است.

این روش یکی از روشهایی است که در آمریکا بیشترین استفاده برای زیباسازی و از بین بردن چین و چروک صورت استفاده می گردد و بیشترین طرفداران آن هالیوودیها هستند.

این دارو چین و چروک صورت را بدون نیاز به جراحی از بین می برد. چین های افقی پیشانی و خط اخم را از بین می برد و خطوط اصطلاحا ( پاکلاغی ) دور چشم را هم درمان می کند.

بوتاکس یک اثر درمانی معجزه آسا دارد. کاربرد دیگر بوتاکس در زیبایی ، استفاده از آن برای تغییر حالت چهره و ابرو است.

با انتخاب اینکه در چه موضعی بوتاکس را تزریق کنیم می توان نیمه خارجی ابرو را بالا برد و حالت بسیار زیبا و لطیف به ابرو و چهره داد ، و در درمان افتادگی ابرو و پلک استفاده کرد.

یک کاربرد دیگر بوتاکس استفاده از آن برای از بین بردن تعریق زیاد است . که با تزریق در نواحی با تعریق زیاد نظیر زیربغل می توان تعریق آن ناحیه را برای ماهها بلوک کرد.