RF fractional

آر اف فركشنال

کاربردهای فرکشنال آر اف چیست ؟

مهمترین کاربرد فرکشنال آراف درسفت کردن پوست ( Skin Tightening ) و درمان شلی پوست Skin Laxity است . در واقع آراف این قابلیت را دارد که یک لیفتینگ بدون جراحی برای پوست ایجاد کند . این اثر به دو صورت ظاهر می شود یکی چند روز بعد از آراف و یکی سه تا چهار هفته بعد که اثر دوم چندین سال دوام دارد . این اثر آراف به قدری واضح است که می توان از آن برای بالا بردن ابرو (Brow Lift) و درمان افتادگی پلک هم استفاده کرد.

HIFU THERAPY : RF FRACTIONAL

هایفو تراپی ( Hifu Therapy) یکی از روش های غیر تهاجمی ست که با هدف اصلی رفع شلی پوست انجام می گردد . این روش برای شلی و افتادگی در حد متوسط پوست ، عوارض و هزینه به مراتب پایین تری نسبت به لیفتینگ پوست با روش های جراحی دارد . نتایج به دست آمده از هایفوتراپی بسیار ماندگار است و روش انجام آن نیز، سرپایی و بدون احتیاج به جراحی می باشد.

هایفوتراپی

هایفوتراپی

یکی از روش های غیر تهاجمی ست که با هدف اصلی رفع شلی پوست انجام می گردد . این روش برای شلی و افتادگی در حد متوسط پوست ، عوارض و هزینه به مراتب پایین تری نسبت به لیفتینگ پوست با روش های جراحی دارد . نتایج به دست آمده از هایفوتراپی بسیار ماندگار است و روش انجام آن نیز، سرپایی و بدون احتیاج به جراحی می باشد.

هایفوتراپی برای کدام نواحی امکان پذیر است:

خط ابرو، پلک افتاده ، افتادگی پوست صورت ، خط خنده ، چروک پیشانی ، شل شدن پوست صورت ، چروک های کنار چشم ، رفع غبغب ، لیفت گونه ، بالا کشیدن ابرو ، لیفت گردن ، چین و چروک گردن ، شفاف تر شدن پوست

پلاسما